630647-2026 - Competition
Romania – Antineoplastic and immunomodulating agents – Medicamente diverse - 9 loturi (CUI 67)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMedicamente diverse - 9 loturi (CUI 67)
DescriptionAcord cadru furnizare medicamente diverse . Autoritatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor (raspunsurile clare si complete ale tuturor solicitarilor de clarificare se vor atasa in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor). Nota: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la sectiunea I.1 din Fisa de date. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Internal identifier4364594202667
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
LotLOT-0001
TitleOfatumumab 50 mg/ml - 0,4 ml
Descriptioncant. min. ac. 1 flc / max. ac. 1350 flc, cant. min. ctr. sub. 1flc / max. ctr. sub. 64 flc
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleOzanimodum 0,23/0,46 mg
Descriptioncant. min. ac. 7 cps / max. ac. 140 cps , cant. min. ctr. sub. 7 cps / max. ctr. sub. 70 cps
Internal identifier2
Main classification (cpv): 33652300 Immunosuppressive agents
LotLOT-0003
TitleAztreonamum 2000 mg
Descriptioncant. min. ac. 10 flc/ max. ac. 10000 flc , cant. min. ctr. sub. 10 flc / max. ctr. sub. 500 flc
Internal identifier3
Main classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
LotLOT-0004
TitleAztreonam/avibactam 1,5g/0,5g
Descriptioncant. min. ac. 50 flc/ max. ac. 10000 flc , cant. min. ctr. sub. 10 flc / max. ctr. sub. 500 flc
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleSacituzumab govitecan 200 mg
Descriptioncant. min. ac. 100 flc/ max. ac. 500 flc , cant. min. ctr. sub. 1 flc / max. ctr. sub. 50 flc
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitlePegaspargasum 750 U/ml
Descriptioncant. min. ac. 1 flc / max. ac. 200 flc, cant. min. ctr. sub. 1flc / max. ctr. sub. 10 flc
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitleTebentafusp 0,5 ml
Descriptioncant. min. ac. 1 fiole / max. ac. 50 fiole, cant. min. ctr. sub. 1 fiole / max. ctr. sub. 5 fiole
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleCombinatie tip Kombihylan
Descriptioncant. min. ac. 10 fiole / max. ac. 3000 fiole, cant. min. ctr. sub. 10 fiole / max. ctr. sub. 100 fiole
Internal identifier8
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
LotLOT-0009
TitleAprotininum 500000 KIU/50 ml
Descriptioncant. min. ac. 10 flc / max. ac. 500 flc, cant. min. ctr. sub. 10 flc / max. ctr. sub. 50 flc
Internal identifier9