2. Procedure
Procedure
Title: Multidimensinės šeimos terapijos (MDFT) programos mokymų paslaugų pirkimas
Description: Multidimensinės šeimos terapijos (MDFT) programos mokymų paslaugos
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0