630698-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – WGA ERD verzekering Stichting Willem van Oranje Onderwijsgroep
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: WGA ERD verzekering Stichting Willem van Oranje Onderwijsgroep
Description: Willem van Oranje Onderwijsgroep wenst per 1 januari 2027 een verzekeringsovereenkomst af te sluiten ten behoeve van het eigenrisicodragerschap voor de WGA. Opdrachtgever is reeds eigenrisicodrager voor de WGA en wenst dit eigenrisicodragerschap voort te zetten. De opdracht omvat de WGA-eigenrisicodragerverzekering en de daarbij behorende dienstverlening. De dienstverlening en het WGA-casemanagement worden uitgevoerd door HCS, conform de eisen zoals opgenomen in de aanbestedingsstukken. De initiële looptijd bedraagt drie jaar, met voor Opdrachtgever tweemaal een eenzijdige verlengingsoptie van één jaar. 1 verzekering
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De initiële looptijd bedraagt drie jaar, met voor Opdrachtgever tweemaal een eenzijdige verlengingsoptie van één jaar.