2. Procedure
Procedure
Title: Kolken- en gotenreinigen
Description: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) Aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: Reinigen van kolken; Reinigen van (lijn) goten; Afvoeren en storten van rioolslib; Bijkomende werkzaamheden. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee (2) jaar met als ingangsdatum 01-01-2027. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 3.000.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
630700-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Kolken- en gotenreinigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Kolken- en gotenreinigen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000