630735-2023 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Snow-clearing services
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 1 Lot 1: Autostrada A3 Campia Turzii-Mihaiesti, Lot 2: Autostrada A10 Turda Sebes, Lot 3: Autostrada A3 Suplacu de Barcau - Bors, Lot 4: SDN Cluj, Lot 5: SDN Bistrita, Lot 6: SDN Oradea, Lot 7: SDN Baia-Mare, Lot 8: SDN Alba... detalii pe www.e-licitatie.ro
Reference number: 16054368/2020/77B
II.1.2.
Main CPV code
90620000 Snow-clearing services
II.1.4.
Short description
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 1 Lot 1: Autostrada A3 Campia Turzii-Mihaiesti, Lot 2: Autostrada A10 Turda Sebes, Lot 3: Autostrada A3 Suplacu de Barcau - Bors, Lot 4: SDN Cluj, Lot 5: SDN Bistrita, Lot 6: SDN Oradea, Lot 7: SDN Baia-Mare, Lot 8: SDN Alba, Lot 9: SDN Satu-Mare, Lot 10: SDN Zalau
In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste un singur termen limita in care va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarficare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’-Lot 8: SDN Alba
Lot No: 8
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 8: SDN Alba
Se estimează o frecvență de atribuire a contractelor subsecvente de minim 2 contracte subsecvente / an pentru fiecare lot în parte.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 8 SDN Alba.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 10: SDN Zalau,
Lot No: 10
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 10: SDN Zalau.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 10: SDN Zalau
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’-Lot 2: Autostrada A10 Turda Sebes
Lot No: 2
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’-Lot 2: Autostrada A10 Turda Sebes.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 2: Autostrada A10 Turda Sebes.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 5: SDN Bistrita
Lot No: 5
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 5: SDN Bistrita
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 5: SDN Bistrita
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 4: SDN Cluj
Lot No: 4
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 4: SDN Cluj.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 4: SDN Cluj.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 7: SDN Baia-Mare
Lot No: 7
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 7: SDN Baia-Mare.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 7 SDN Baia-Mare.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 1: Autostrada A3 Campia Turzii-Mihaiesti,
Lot No: 1
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 1 Autostrada A3 Campia Turzii-Mihaiesti.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 1 Autostrada A3 Campia Turzii-Mihaiesti.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’-Lot 6 SDN Oradea
Lot No: 6
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 6 SDN Oradea.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 6 SDN Oradea.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’'-Lot 3: Autostrada A3 Suplacu de Barcau - Bors
Lot No: 3
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, Lot 3: Autostrada A3 Suplacu de Barcau - Bors
Se estimează o frecvență de atribuire a contractelor subsecvente de minim 2 contracte subsecvente / an pentru fiecare lot în parte,.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 3: Autostrada A3 Suplacu de Barcau - Bors.
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna, An I - An IV a drumurilor nationale si autostrazilor din administrarea D.R.D.P. Cluj ’’- Lot 9 : SDN Satu-Mare
Lot No: 9
Servicii de Intretinere curenta pe timp de iarna - Lot 9 : SDN Satu-Mare.
Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordurilor cadru sunt înscrise în Anexa nr. 2 „Centralizator financiar al lucrărilor de întreținere curentă iarnă ANUL I – ANUL ANUL IV” pentru Lot 9 : SDN Satu-Mare.