2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mebli wraz z montażem do wybranych placówek oświatowych w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu”
Description: 1. Opis przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż mebli do kącika wyciszeń oraz krzeseł ergonomicznych i stołów z elektryczną regulacją wysokości do wybranych placówek oświatowych w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część I – dostawa mebli do kącika wyciszeń. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do umowy – Opis przedmiotu zamówienia dla części I; Część II – dostawa ergonomicznych stołów/biurek z elektryczną regulacją wysokości. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do umowy – Opis przedmiotu zamówienia dla części II; Część III - dostawa ergonomicznych krzeseł biurowych. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.III do umowy – Opis przedmiotu zamówienia dla części III. 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) W zakresie wszystkich trzech części wymagane jest zapewnienie minimum 24-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienione w Opisie przedmiotu zamówienia z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokrywa Wykonawca), z czasem usunięcia usterki przez serwis określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert, pkt. XI.2 SWZ. 5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. 2. Przedmiotowe środki dowodowe: 1) Na potwierdzenie, że oferowane dostawy odpowiadają wszystkim wymaganiom określonym przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą Oświadczenia zgodności, stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. 2) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa powyżej lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający wezwie do jego złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Miejsce wykonania zamówienia: Część I: XXIX Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN, ul. Świerkowa 8, 61-472 Poznań (ZSM), Część II: XXI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu, ul. Rybaki 17, 61-883 Poznań (ZSB1), Część III: XXI Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu, ul. Rybaki 17, 61-883 Poznań (ZSB1)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture
Additional classification (cpv): 39151300 Modular furniture, 39160000 School furniture, 39100000 Furniture, 39121000 Desks and tables, 39112000 Chairs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa mebli do kącika wyciszeń
Description: 1) Przedmiotem zamówienia w I części jest dostarczenie i montaż mebli do kącika wyciszeń do wybranej placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Additional classification (cpv): 39151300 Modular furniture, 39160000 School furniture
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamówienie nie obejmuje opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa ergonomicznych stołów/biurek z elektryczną regulacją wysokości.
Description: 1) Przedmiotem zamówienia w II części jest dostarczenie i montaż ergonomicznych stołów/biurek z elektryczną regulacją wysokości do wybranej placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39121000 Desks and tables
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa ergonomicznych krzeseł biurowych
Description: 1) Przedmiotem zamówienia w III części jest dostarczenie i montaż ergonomicznych krzeseł biurowych do wybranej placówki oświatowej w ramach projektu pn. „Ogólniak na warsztat - wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM oraz XX LO w Poznaniu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027. 2) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Additional classification (cpv): 39112000 Chairs