2. Procedure
Procedure
Title: Metallist konteinerite soetamine
Description: Lääne-Viru Jäätmekeskus MTÜ kutsub osalema riigihankes, mille alusel sõlmitava lepingu objektiks on erinevate jäätmete kogumiseks ja veoks kasutatavate metallkonteinerite ning nende lisavarustuse soetamine. Täpsemad nõuded hankeobjektile on kirjeldatud hankedokumendi lisades. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315215-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34221000 Special-purpose mobile containers
5. Lot
Lot: LOT-0000