2. Procedure
Procedure
Title: Laparaskopisøjler
Description: Udbud af rammeaftale vedrørende anskaffelse af hele laparaskopisøjler og dele heraf bl.a.: laparaskop med integreret kamera, optik og lysleder, lyskilde (integreret eller separat enhed), videoprocessor, monitor, trolley med monitorarm kamera til løs optik løse optikker standardinsufflator
Internal identifier: Laparaskopisøjler
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33164000 Coelioscopy devices
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0000