630910-2026 - Competition
Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Wymiana sieci wodociągowej L ca 1492 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Praga Północ.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Wymiana sieci wodociągowej L ca 1492 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Praga Północ.
Description: Wymiana sieci wodociągowej L ca 1492 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Praga Północ
Internal identifier: 01221/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001