2. Procedure
Procedure
Title: Teisių naudotis duomenų bazių moduliais „TRANSFER PRICING CATALYST – ALL WORLDWIDE COMPANIES“ ir „TRANSFER PRICING CATALYST – LOAN AGREEMENTS“ paslaugos viešasis pirkimas
Description: Teisių naudotis Orbis duomenų bazės moduliais „Transfer Pricing Catalyst – All worldwide companies“ ir „Transfer Pricing Catalyst – Loan agreements“ paslauga
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72320000 Database services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0