630967-2026 - Competition
Finland – Cleaning and sanitation services – Pohjois-Pirkanmaan kohteiden ateria- ja/tai puhtauspalvelut
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Pohjois-Pirkanmaan kohteiden ateria- ja/tai puhtauspalvelut
Description: Hankinnan kohteina ovat Pirkanmaan hyvinvointialueen Parkanossa, Kihniöllä, Virroilla sekä Ruovedellä olevien toimitilojen ateria- ja/tai puhtauspalvelut, jotka ovat Pirkanmaan Voimian järjestämisvastuulla. Hankinta on jaettu osiin. Osa A Parkanon - Kihniö Kohteet: Pajulintu Pihlajalintu Uunilintu Kotipihlaja Osa B Virrat Kohteet: Ahjola päivätoiminta Louhela Louhenrinne Virrat työllisyyspalvelut Osa C Ruovesi Kohteet: Ruhalakoti Ruoveden ensihoito Osa D Tuotetilaukset Tarjoaja voi tarjota haluamiansa osia A, B tai C tai kaikkia. Osaa D Tuotetilaukset on pakko tarjota (osien A, B tai C lisäksi). Kohteiden tarjous tehdään tarjousmateriaalin perusteella.
Internal identifier: 625694
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Osa A Parkano - Kihniö
Description: Kohteet: Pajulintu Pihlajalintu Uunilintu Kotipihlaja
Internal identifier: A-0
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Lot: LOT-0002
Title: Osa B Virrat
Description: Kohteet: Ahjolan päivätoiminta Louhela Louhenrinne Virrat työllisyyspalvelut
Internal identifier: B-1
Additional classification (cpv): 55520000 Catering services
Lot: LOT-0003
Title: Osa C Ruovesi
Description: Kohteet: Ruhalakoti Ruoveden ensihoito
Internal identifier: C-2
Additional classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
Lot: LOT-0004
Title: Osa D Tuotetilaukset (alv 0 %)
Description: Tuotetilaukset
Internal identifier: D-3
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products