2. Procedure
Procedure
Title: Održavanje i dokup Microsoft licenci
Description: Nabava novih i nastavak održavanja postojećih Microsoft licenci, putem Enterprise ugovora (Enterprise Agreement), sukladno tehničkim specifikacijama, predviđenim količinama i ostalim traženim uvjetima navedenima u Dokumentaciji o nabavi, na razdoblje od 3 (tri) godine.
Internal identifier: VV 002-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000