2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa zestawów obłożeń i fartuchów dla bloku operacyjnego dla USDK
Description: Sukcesywna dostawa zestawów obłożeń i fartuchów dla bloku operacyjnego dla USDK
Internal identifier: DZP-271-2-102/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Zadanie 1
Internal identifier: DZP-271-2-102/PN/2026 - zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Zadanie 2
Internal identifier: DZP-271-2-102/PN/2026 - zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: Zadanie 3
Internal identifier: DZP-271-2-102/PN/2026 - zadanie 3