2. Procedure
Procedure
Title: Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.
Description: Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. w okresie 24 m-cy ujęte w 29 częściach ( zadaniach). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest : Cykliczne dostawy materiałów szewnych potrzeby Apteki Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli w okresie 24 m-cy ujęte w 28 częściach ( zadaniach). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy- po zmianach
Internal identifier: 1028 ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 1
Description: Zadanie nr 1 – Szew syntetyczny ,pleciony ,powlekany, wchłaniający się do 56-70 dni z powłoką antybakteryjną,zawierający tricloksan, wchłaniający się , okres podtrzymywania tkanokwego 75% po 14 dniach
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 2
Description: Zadanie nr 2 – Szew syntetyczny ,pleciony ,powlekany , wchłaniający się od 56 -70 dni
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 3
Description: Zadanie nr 3 – Szew syntetyczny niewchłanialny monofilament polipropylenowy do sztucznych wszczepów, jałowy
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 4
Description: Zadanie nr 4 – Jednowłóknowy szew syntetyczny ,wchłanialny o wydłużonym czasie wchłaniania 180- 210 dni
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 5
Description: Zadanie nr 5 – Niewchłanialny, pleciony, powlekany szew syntetyczny, jałowy poliestrowy
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 6
Description: Zadanie nr 6 – Szew syntetyczny, wchłanialny, pleciony, powlekany, podtrzymujący tkankę od 7-11 dni, wchłanialny.
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 7
Description: Zadanie nr 7 – Szew syntetyczny , jednowłóknowy, niewchłanialny, jałowy, poliamidowy
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 8
Description: Zadanie nr 8 – Szew chirurgiczny, niewchłanialny, pleciony, syntetyczny, poliestrowy będący kompozycją politereftalonu etylenu
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 9
Description: Zadanie nr 9 – Produkty specjalistyczne i inne materiały wspomagajace gojenie się ran
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 10
Description: Zadanie nr 10 – Staplery jednorazowego użytku okrężne
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 11
Description: Zadanie nr 11 – Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, podtrzymujący tkankę od 10 – 14 dni
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 12
Description: Zadanie nr 12 – Szew niewchłanialny pleciony, powlekany, z naturalnych włókien jedwabnych
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 13
Description: Zadanie nr 13 – Stapler skórny , urządzenie do usuwania zszywek
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 14
Description: Zadanie nr 14 – Bezwęzłowe urządzenie do kontrolowanego zamykania ran z dwoma igłami, szew syntetyczny wykonany z polidioksanonu, ze spiralnie ułożonymi kotwicami barwiony na fioletowo, wchłanialny.
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 15-Unieważniono
Description: Zadanie nr 15 – Staplery Unieważniono przed upływem terminem składania ofert
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 16
Description: Zadanie nr 16 – Nici chirurgiczne
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 17
Description: Zadanie nr 17 – Szew monofilamentowy, haczykowy
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 18
Description: Zadanie nr 18 – Utleniona, regenerowana celuloza
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 19
Description: Zadanie nr 19 – Wosk kostny
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 20
Description: Zadanie nr 20 – Monofilamentowy kompozyt polipropylenu i poliglekapronu-25 o niskiej gramaturze-28g/m2, dużej średnicy porów 3-4 mm,
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 21
Description: Zadanie nr 21 – Siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 22
Description: Zadanie nr 22 – Hemostatyki
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 23
Description: Zadanie nr 23 – Nici okulistyczne II
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 24
Description: Zadanie nr 24 – Szew wchłanialny, syntetyczny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego, pleciony, powlekany
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 25
Description: Zadanie nr 25 – Siatki chirurgiczne II
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 26
Description: Zadanie nr 26 – Hemopatch
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 27
Description: Zadanie nr 27 – Taśma chirurgiczna
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 28
Description: Zadanie nr 28– Stabilizatory (płytki) do stabilizacji przegrody nosa - dwupłytkowe
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 29
Description: Zadanie nr 29 - Szew syntetyczny, niewchłanialny, monofilamentowy, niepowlekany, poliamidowy