2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava okolju prijaznih detergentov, čistil in čistilnih pripomočkov, ponovitev javnega razpisa za 3. sklop
Description: Sukcesivna dobava okolju prijaznih detergentov, čistil in čistilnih pripomočkov, ponovitev javnega razpisa za 3. sklop (Čistilna sredstva za sistem za doziranje in pripravo čistilnih raztopin)
Internal identifier: 4300-0007/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553640