2. Procedure
Procedure
Title: EA Inhuur derden
Description: De aanleiding voor deze aanbesteding is de behoefte aan eenduidige kaders en een beheersbaar, rechtmatig en compliant proces voor de inzet van Externe arbeidskrachten binnen CVO Rotterdam. Doel van de opdracht is om met meerdere Opdrachtnemers afspraken te maken over het leveren en bemiddelen van geschikte kandidaten, met heldere voorwaarden voor kwaliteit, tarieven, doorlooptijden, rapportage en contractbeheer.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel A – Onderwijsgevend Personeel (OP)
Description: CVO Rotterdam nodigt marktpartijen uit in te schrijven op perceel A van de Europese aanbesteding voor de inhuur van externe arbeidskrachten. Dit perceel heeft betrekking op onderwijsgevend personeel binnen het voortgezet onderwijs, waaronder docenten voor reguliere en schaarse vakgebieden. CVO zet externe arbeidskrachten in om de continuïteit van het onderwijs te waarborgen, tijdelijke uitval op te vangen en moeilijk vervulbare vacatures in te vullen. De opdracht wordt uitgevoerd via een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers. Voor perceel A worden naar verwachting drie tot vijf partijen gecontracteerd. Bij iedere concrete inhuurbehoefte organiseert CVO een minicompetitie tussen de gecontracteerde leveranciers. De meest passende kandidaat wordt geselecteerd op basis van kwaliteit, geschiktheid, beschikbaarheid en tarief. Het indicatieve volume van perceel C bedraagt circa € 9.900.000 exclusief btw over de volledige contractduur van vier jaar, inclusief de verlengingsopties. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. CVO zoekt opdrachtnemers die beschikken over aantoonbare ervaring binnen het voortgezet onderwijs, een kwalitatief netwerk van onderwijsprofessionals en de capaciteit om snel geschikte kandidaten aan te bieden. Daarbij wordt veel waarde gehecht aan begeleiding van kandidaten, transparante samenwerking met de CVO Inhuurdesk en schoollocaties en een duidelijke aanpak bij eventuele mismatches. De gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Prijs vertegenwoordigt 70% van de score en kwaliteit 30%. Kwaliteit wordt beoordeeld op begeleiding van kandidaten, samenwerking en transparantie, en de omgang met een mogelijke indiensttreding van kandidaten bij CVO Rotterdam.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel B – Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Description: CVO Rotterdam nodigt marktpartijen uit in te schrijven op perceel B van de Europese aanbesteding voor de inhuur van externe arbeidskrachten. Dit perceel heeft betrekking op onderwijsondersteunend personeel binnen het voortgezet onderwijs, waaronder functies op het gebied van administratie, leerlingbegeleiding, facilitair, ICT, HR, financiën en overige ondersteunende werkzaamheden. CVO zet externe arbeidskrachten in om de continuïteit van de bedrijfsvoering en onderwijsondersteuning te waarborgen, tijdelijke uitval op te vangen en moeilijk vervulbare vacatures in te vullen. De opdracht wordt uitgevoerd via een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers. Voor perceel B worden naar verwachting drie partijen gecontracteerd. Bij iedere concrete inhuurbehoefte organiseert CVO een minicompetitie tussen de gecontracteerde leveranciers. De meest passende kandidaat wordt geselecteerd op basis van kwaliteit, geschiktheid, beschikbaarheid en tarief. Het indicatieve volume van perceel B bedraagt circa € 3.300.000 exclusief btw over de volledige contractduur van vier jaar (inclusief verlengingsopties). Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. CVO zoekt opdrachtnemers die beschikken over aantoonbare ervaring binnen de onderwijssector en/of publieke sector, een kwalitatief netwerk van professionals en de capaciteit om snel geschikte kandidaten aan te bieden. Daarbij wordt veel waarde gehecht aan begeleiding van kandidaten, transparante samenwerking met de CVO Inhuurdesk en schoollocaties en een duidelijke aanpak bij eventuele mismatches. De gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Prijs vertegenwoordigt 70% van de score en kwaliteit 30%. Kwaliteit wordt beoordeeld op begeleiding van kandidaten, samenwerking en transparantie en de omgang met een mogelijke indiensttreding van kandidaten bij CVO Rotterdam.
Lot: LOT-0003
Title: Perceel C – Directie- en leidinggevende functies (DIR)
Description: CVO Rotterdam nodigt marktpartijen uit in te schrijven op perceel C van de Europese aanbesteding voor de inhuur van externe arbeidskrachten. Dit perceel heeft betrekking op directie- en leidinggevende functies binnen het voortgezet onderwijs, waaronder schoolleiders, vestigingsdirecteuren, directeur bedrijfsvoering, programmamanagers en andere leidinggevende posities. CVO zet externe arbeidskrachten in om de continuïteit van de organisatie te waarborgen, tijdelijke uitval op te vangen en leidinggevende vacatures tijdelijk in te vullen. De opdracht wordt uitgevoerd via een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers. Voor perceel C worden naar verwachting drie partijen gecontracteerd. Bij iedere concrete inhuurbehoefte organiseert CVO een minicompetitie tussen de gecontracteerde leveranciers. De meest passende kandidaat wordt geselecteerd op basis van kwaliteit, geschiktheid, beschikbaarheid en tarief. Het indicatieve volume van perceel C bedraagt circa € 3.300.000 exclusief btw over de volledige contractduur van vier jaar, inclusief de verlengingsopties. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. CVO zoekt opdrachtnemers die beschikken over aantoonbare ervaring met de bemiddeling en plaatsing van leidinggevenden binnen de onderwijssector en/of publieke sector. Van inschrijvers wordt verwacht dat zij beschikken over een sterk netwerk in het hogere segment van de arbeidsmarkt, inzicht hebben in de specifieke context van het voortgezet onderwijs en in staat zijn om snel gekwalificeerde kandidaten voor sleutelposities aan te dragen. Daarbij wordt veel waarde gehecht aan begeleiding van kandidaten, transparante samenwerking met de CVO Inhuurdesk en een professionele aanpak gedurende het gehele plaatsingsproces. Voor perceel C geldt een afwijkende prijsmethodiek. Inschrijvers dienen voor de in het CVO-functiehuis opgenomen leidinggevende functies een marktconform uurtarief aan te bieden. De beoordeling van de prijs vindt plaats op basis van een gewogen inschrijfsom, waarbij per functiecategorie wegingsfactoren worden toegepast.