2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenie pojazdów służbowych ABW
Description: Zakup usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów ABW, w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz ubezpieczenie autocasco (AC) w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Internal identifier: 12/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zgodnie z art. 138 ust. 4 uPzp- składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie pojazdów służbowych ABW.
Description: Zakup usługi ubezpieczeń komunikacyjnych pojazdów ABW, w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz ubezpieczenia autocasco (AC) w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.