631143-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. 4.3. Wymagania ogólne dla przedmiotu zamówienia: 1) dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego – zwanego dalej „pojazdem”, 2) dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim), 3) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim oraz kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, 4) przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi pojazdu i wyposażenia będącego przedmiotem umowy. Koszty wszelkich materiałów niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia ponosi Wykonawca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ
Internal identifier: SIP.271.1.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4”