See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: AD/ZP/75/26 Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej przez okres 12 miesięcy z podziałem na pakiety
Description: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej przez okres 12 miesięcy z podziałem na pakiety: Pakiet I, Pakiet II, Pakiet III, Pakiet IV.
Internal identifier: AD/ZP/75/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
5. Lot
Lot: LOT-0005
Title: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
Description: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
Internal identifier: AD/ZP/75/26 PAKIET I
Options:
Description of the options: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przy realizacji przedmiotu umowy przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Zamówienie objęte prawem opcji określone jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ (zamówienie opcjonalne). 3. W ramach zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający może zamówić wybrany przez siebie asortyment spośród asortymentu określonego jako zamówienie opcjonalne w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 4. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania umowy, tj. do 12 miesięcy od jej podpisania w zależności od jego potrzeb, jednak ostatnie zamówienie Zamawiający będzie mógł złożyć nie później niż 21 dni kalendarzowych przed upływem terminu obowiązywania Umowy. 5. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie pełnym lub częściowym, jak i nie skorzystać z prawa opcji w ogóle; nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystanie w częściowym zakresie z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego 6. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe.
Lot: LOT-0006
Title: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
Description: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
Internal identifier: AD/ZP/75/26 PAKIET II
Lot: LOT-0007
Title: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
Description: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
Internal identifier: AD/ZP/75/26 PAKIET III
Lot: LOT-0008
Title: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet IV
Description: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet IV
Internal identifier: AD/ZP/75/26 PAKIET IV