631165-2026 - Competition
Bulgaria – Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits – Доставка на заземителни колове
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на заземителни колове
Description: Доставка на заземителни колове с прогнозно количество за 12 месеца и предвидена опция за удължаване с допълнителен период до 12 месеца, както следва: КОЛ ЗАЗЕМИТЕЛЕН 60/60/5 С ШИНА 40/4/1500 - 27 000 броя; КОЛ ЗАЗЕМИТЕЛЕН 60/60/5 С ШИНА 40/4/3000 - 800 броя.
Internal identifier: 606182
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Доставка на заземителни колове с прогнозно количество за 12 месеца и предвидена опция за удължаване с допълнителен период до 12 месеца., както следва: КОЛ ЗАЗЕМИТЕЛЕН 60/60/5 С ШИНА 40/4/1500 - 27 000 броя; КОЛ ЗАЗЕМИТЕЛЕН 60/60/5 С ШИНА 40/4/3000 - 800 броя.
Options:
Description of the options: Предвижда се опция за дуължаване с допълинтелен период до 12 месеца при взаимно съгласие между страните.