631176-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Wykonanie nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza oraz nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym ul. Grójeckiej w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza oraz nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym ul. Grójeckiej w Warszawie
Description: Postępowanie podzielone jest na dwie części: 1) wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. 2) wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a i 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a i 2b do SWZ.
Internal identifier: DPZP/271/845/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 usługa wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ.
Description: wykonanie nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1A do SWZ. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2a do SWZ.
Internal identifier: Część 1 usługa wykonania nasadzeń zieleni na obszarze Placu Narutowicza
Lot: LOT-0002
Title: część 2 wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ.
Description: wykonanie nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1B do SWZ.. Usługi mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2b do SWZ.
Internal identifier: Część 2 wykonania nasadzeń rozchodników na obszarze torowiska w pasie drogowym na ul. Grójeckiej w Warszawie