631292-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Zakup i dostawa odczynników do sekwenatora Aviti dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup i dostawa odczynników do sekwenatora Aviti dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa odczynników do sekwenatora Aviti dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Zaoferowany asortyment musi być kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego sekwenatorem Element AVITI™ System. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr od 2 do SWZ.
Internal identifierIZP.2411.183.2026.AJ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
LotLOT-0001