2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια τεσσάρων (4) Κινητών Μονάδων Επείγουσας Προνοσοκομειακής Φροντίδας 4x2, τύπου C, για τις ανάγκες του ΕΚΑΒ Κοζάνης
Description: Προμήθεια τεσσάρων ασθενοφόρων οχημάτων – Κινητών Μονάδων επείγουσας προνοσοκομειακής φροντίδας τύπου "C", για την κάλυψη των αναγκών του ΕΚΑΒ – Παραρτήματος Κοζάνης.
Internal identifier: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 05/ΕΣ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Η διαδικασία διενεργείται ως ανοικτή διαδικασία, σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης και των λοιπών εγγράφων της σύμβασης, μέσω του ΕΣΗΔΗΣ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ "C"
Internal identifier: LOT-0001 - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ "C"
Quantity: 4 pieces