631337-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Integraal beheer en onderhoud vastgoedportfolio inclusief raamovereenkomst MJOP-werken voor Lowys Porquinstichting
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Integraal beheer en onderhoud vastgoedportfolio inclusief raamovereenkomst MJOP-werken voor Lowys Porquinstichting
Description: Het College van Bestuur van de Lowys Porquinstichting, hierna te noemen ‘aanbestedende dienst’ of ‘opdrachtgever’, is voornemens een opdracht in de markt te zetten voor het integraal beheer en onderhoud van haar vastgoedportfolio. De opdracht omvat een meerjarige dienstenovereenkomst voor prestatie- en prijsgericht onderhoud (PPGO) van bouwkundige en technische installaties, inclusief de daarmee onlosmakelijk verbonden raamovereenkomst voor de uitvoering van werken die voortvloeien uit het meerjarenonderhoudsplan (MJOP). De (combinatie van) marktpartij(en) wordt hierna aangeduid als ‘(potentiële) gegadigde’ of ‘opdrachtnemer’. Dienstenovereenkomst integraal beheer en onderhoud (PPGO), duur 4 jaar + optie 2x12 maanden, ± € 3.200.000 totaal over basisduur Raamovereenkomst MJOP-werken, duur 4 jaar + optie 2x12 maanden, ± € 6.000.000 totaal over basisduur.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45259000 Repair and maintenance of plant
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging van 2x12 maanden.