2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Groen- en herinrichtingswerkzaamheden gemeente Delft
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: A. Opstellen van een deelopdracht B. Plantwerkzaamheden incl. toebehoren C. Grondwerkzaamheden D. Grondverbetering t.b.v. beplanting E. Bestratingswerkzaamheden F. Onderhoudswerkzaamheden G. Verkeersmaatregelen H. Algemene werkzaamheden De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst(en) voor ca. € 2.000.000, - over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Internal identifier: D01-2026-001 / D01-2026-002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 03451000 Plants, 45233222 Paving and asphalting works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Groen- en herinrichtingswerkzaamheden gemeente Delft
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Groen- en herinrichtingswerkzaamheden gemeente Delft
Internal identifier: 2