2. Procedure
Procedure
Title: Accountantdiensten
Description: Deze openbare aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de werving van één externe accountant die in staat is controleverklaringen te verstrekken en te rapporteren conform het Programma van Eisen. Maximale waarde van de opdracht is €1.610.000 ex. btw
Internal identifier: ACD 26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Opdracht voor accountantdiensten.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79200000 Accounting, auditing and fiscal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Opdracht voor de werving van één externe accountant die in staat is controleverklaringen te verstrekken en te rapporteren conform het Programma van Eisen. onbekend
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Opties tot verlenging