631487-2026 - Competition
Czechia – Fair and exhibition organisation services – Dodavatel souborného díla účasti ČR na Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2027, Bělehrad
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dodavatel souborného díla účasti ČR na Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2027, Bělehrad
Description: Plněním veřejné zakázky se rozumí tvůrčí, projektová a inženýrská činnost, realizace stavby, provoz a odstranění expozice České republiky na EXPO 2027, Bělehrad, včetně návrhu a realizace části doprovodného programu a doprovodné propagace. Předmětem plnění veřejné zakázky je podrobné rozpracování koncepce účasti ČR na EXPO 2027, Bělehrad a její komplexní řešení. Toto spočívá zejména v následujících plněních ze strany vítězného dodavatele souborného díla účasti ČR na Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2027, Bělehrad dodavatele (díle jen dodavatele). Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Internal identifier: N006/26/V00027447
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79956000 Fair and exhibition organisation services
5. Lot
Lot: LOT-0001