631690-2026 - Competition
Netherlands – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Levering duurzame elektriciteit en gas
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering duurzame elektriciteit en gas
Description: Deze aanbesteding heeft betrekking op de levering van groene elektriciteit en gas voor de verschillende Enexis locaties. Dit betreft zowel kantoren en bedrijfsgebouwen als stations met een eigen meter. zie documentatie
Internal identifier: ITR-1001122
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na het verstrijken van de initiele looptijd kan de Overeenkomst maximaal met vijf (5) keer één (1) jaar verlengd worden.