631694-2026 - Competition
Netherlands – Computer equipment and supplies – Levering End User Devices en aanverwante dienstverlening
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering End User Devices en aanverwante dienstverlening
Description: Het onderwerp van de onderhavige aanbesteding bestaat onder andere uit het leveren van zogeheten End User Devices, inclusief aanverwante accessoires, dienstverlening en garantie. Aan deze aanbesteding kan geen afnameverplichting worden ontleend. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang van deze Raamovereenkomst (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 5.000.000,- excl. BTW
Internal identifier: 2026-108391
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Er is gekozen voor de openbare procedure, omdat naar verwachting het aantal inschrijvende partijen laag is en de administratieve lasten om in te schrijven laag zijn.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32250000 Mobile telephones, 72100000 Hardware consultancy services, 72228000 Hardware integration consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Indien benodigd wenst de Gemeente ook de volgende IT-Hardware componenten onder deze aanbesteding af te nemen: • Tv-schermen t.b.v. vergaderruimten; • Microsoft Teams-gecertificeerde vergaderapparatuur; • Randapparatuur en accessoires zoals kabels, stekkers, headsets, screen protectors, hoesjes, tassen, adapters enz.