631697-2026 - Competition
Bulgaria – Engineering design services – Сключване на Рамково споразумение за Услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, мостови съоръжения и подлези с две обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Сключване на Рамково споразумение за Услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, мостови съоръжения и подлези с две обособени позиции
Description: Сключване на Рамково споразумение за​​​​​​​ Услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, мостови съоръжения и подлези с две обособени позиции: • ОП1 Извършване на консултантски услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, външни връзки и площадкови съоръжения към тях, намиращи се на територията на Столична община и • ОП2 Извършване на консултантски услуги по оглед, техническа експертиза и обследване на мостови съоръжения и подлези, общинска собственост на територията на Столична община ​​​​​​​
Internal identifier: 534970
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Извършване на консултантски услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, външни връзки и площадкови съоръжения към тях, намиращи се на територията на Столична община
Description: Извършване на консултантски услуги по обследване и техническа експертиза на сгради общинска собственост, външни връзки и площадкови съоръжения към тях, намиращи се на територията на Столична община ​​​​​​​
Internal identifier: 534988
Lot: LOT-0002
Title: Извършване на консултантски услуги по оглед, техническа експертиза и обследване на мостови съоръжения и подлези, общинска собственост на територията на Столична община
Description: Извършване на консултантски услуги по оглед, техническа експертиза и обследване на мостови съоръжения и подлези, общинска собственост на територията на Столична община​​​​​​​
Internal identifier: 535016