631797-2026 - Competition
Romania – Parts of furniture – Furnizare Parti Mobilier pentru Camine Militare si vestiare SGP
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFurnizare Parti Mobilier pentru Camine Militare si vestiare SGP
DescriptionUM 01454 Buzau, in calitate de autoritate contractanta, doreste sa achizitioneze parti de mobilier complete pentru Caminele Militare si vestiarele SGP din administrare UM apartinand D2I „Getica”. Achizitiile se vor face in limita fondurilor care se vor aloca pentru aceasta.
Internal identifier14324414/2026/1
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39157000 Parts of furniture
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionAchizitia de parti de mobilier este necesara Unitatilor militare, subordonate D2I `Getica` care au in administrare camine militare si vestiare SGP, cu livrare la sediul fiecarei UM mentionata in documentele de atribuire. Cantitățile estimate a se achiziționa sunt cuprinse in anexa nr. 1 la Strategia de contractare, iar cantitățile care vor fi achiziționate depind de sumele alocate de la bugetul de stat pentru aceasta achiziție.
Internal identifier1