See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa części zamiennych do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej .S.A., nr grupy 285-11
Description: Postępowanie obejmuje dostawę części zamiennych do aparatów regeneracyjnych - 30 zadań.
Previous notice: 282103-2026
Internal identifier: 702600553
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33157800 Oxygen administration unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie nr 1
Description: OBUDOWA-POKRYWA NOŚNA BG4 R34150 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 44 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 1
Lot: LOT-0002
Title: zadanie nr 2
Description: REDUKTOR CIŚNIENIA EP R34310 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4 PLUS - 46 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 2
Lot: LOT-0003
Title: zadanie nr 3
Description: POCHŁANIACZ DWUTLENKU WĘGLA CO2 9X18X28 1XRAZOWEGO UŻYTKU 3-9-0/3 CZAS OCHRONNEGO DZIAŁANIA 4 GODZ. APARAT TLENOWY ROBOCZY W-70 FASER - 1282 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 3
Lot: LOT-0004
Title: zadanie nr 4
Description: ZAWÓR REDUKCYJNO-DAWKUJĄCY KPL 116E/2+116F/2 APARAT TLENOWY W-70G - 29 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 4
Lot: LOT-0005
Title: zadanie nr 5
Description: TORNISTER KPL. 116AA+116AB APARAT TLENOWY W-70 - 27 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 5
Lot: LOT-0006
Title: zadanie nr 6
Description: PAS NOŚNY KPL. R34152 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 45 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 6
Lot: LOT-0007
Title: zadanie nr 7
Description: POKRYWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO R34179=R34702 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 47 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 7
Lot: LOT-0008
Title: zadanie nr 8
Description: BODYGUARD II Z WĘŻEM R34230 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4; APARAT PDD BG4 PLUS - 30 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 8
Lot: LOT-0009
Title: zadanie nr 9
Description: POCHŁANIACZ CO2 R34360 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 171 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 9
Lot: LOT-0010
Title: zadanie nr 10
Description: POCHŁANIACZ WIELOKROTNEGO UŻYTKU SZARY R34277 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 78 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 10
Lot: LOT-0011
Title: zadanie nr 11
Description: CHŁODNICA POWIETRZA ODDECHOWEGO BG4 R34350=R34710 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 45 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 11
Lot: LOT-0012
Title: zadanie nr 12
Description: BATERIA DO BODYGUARDA 3338471=3355751 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 775 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 12
Lot: LOT-0013
Title: zadanie nr 13
Description: WOREK KPL 116J/1 APARAT TLENOWY W-70 - 25 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 13
Lot: LOT-0014
Title: zadanie nr 14
Description: WOREK 116J1K/1 APARAT TLENOWY W-70 - 70 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 14
Lot: LOT-0015
Title: zadanie nr 15
Description: PRZEWÓD ODDECHOWY 116P/1 APARAT TLENOWY W-70G - 29 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 15
Lot: LOT-0016
Title: zadanie nr 16
Description: PRZEWÓD Z MANOMETREM 116NC APARAT TLENOWY W-70G - 55 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 16
Lot: LOT-0017
Title: zadanie nr 17
Description: PRZEWÓD MANOMETRU 116NC1K APARAT TLENOWY W-70G - 65 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 17
Lot: LOT-0018
Title: zadanie nr 18
Description: URZĄDZENIE DO SCHŁADZANIA POWIETRZA ODDECHOWEGO SAT-2M 290 APARAT TLENOWY W-70 - 18 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 18
Lot: LOT-0019
Title: zadanie nr 19
Description: URZĄDZENIE DO PODAWANIA TLENU BEZ BUTLI UPT-1 487*B - 11 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 19
Lot: LOT-0020
Title: zadanie nr 20
Description: ZAWÓR MINIMUM BG4 R34330 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 32 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 20
Lot: LOT-0021
Title: zadanie nr 21
Description: CZUJNIK WYSOKIEGO CIŚNIENIA R34396 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4 PLUS - 18 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 21
Lot: LOT-0022
Title: zadanie nr 22
Description: WOREK ODDECHOWY 480H APARAT UCIECZKOWY AU-9L - 20 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 22
Lot: LOT-0023
Title: zadanie nr 23
Description: KOMORA WYDECHOWA 116H/1 APARAT TLENOWY W-70G - 38 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 23
Lot: LOT-0024
Title: zadanie nr 24
Description: PAS ALPEJSKI 116S30K APARAT TLENOWY W-70G - 110 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 24
Lot: LOT-0025
Title: zadanie nr 25
Description: SWITCH-BOX EN ELEKTRONICZNE OSTRZEŻENIA NISKIEGO CIŚNIENIA R34397 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP - 30 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 25
Lot: LOT-0026
Title: zadanie nr 26
Description: ZAWÓR TLENOWY ZT-20W 982D1K BUTLA TLENOWA 2,0L FASER - 40 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 26
Lot: LOT-0027
Title: zadanie nr 27
Description: WĄŻ GUMOWY FAŁDOWANY C-63 Q 26 116P17 APARAT TLENOWY W-70G - 122 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 27
Lot: LOT-0028
Title: zadanie nr 28
Description: PASEK KARABIŃCZYKOWY 20-14-0 APARAT TLENOWY W-70 - 80 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 28
Lot: LOT-0029
Title: zadanie nr 29
Description: TORBA ODDECHOWA R33125 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP BG4 PLUS - 80 szt.
Internal identifier: 702600891-zad. 29
Lot: LOT-0030
Title: zadanie nr 30
Description: 174 pozycje, szczegółowy opis zawarto w SWZ
Internal identifier: 702600891-zad. 30