631878-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ LEKÓW ONKOLOGICZNYCH DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ LEKÓW ONKOLOGICZNYCH DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków onkologicznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Belantamab Pakiet nr 2 – Erdafitinib Pakiet nr 3 – Niraparib Pakiet nr 4 - Toripalimab Pakiet nr 5 – Tremelimumab, Acalabrutynib Pakiet nr 6 – Pasireotidum Pakiet nr 7 – Denosumab Pakiet nr 8 – Aprepitant Pakiet nr 9 – Peginterferon Pakiet nr 10 – Venetoclax Pakiet nr 11 – Eliglustat Pakiet nr 12 – Tebentafuspum Pakiet nr 13- Romosozumab Pakiet nr 14 - Temozolomid Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – Belantamab
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Belantamab Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 1
Options:
Description of the options: Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji nie modyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w rozdz. II SWZ. 2. W ramach Umowy i w całym okresie jej realizacji, Zamawiający, poza zakresem podstawowym wskazanym w Załączniku nr 1 do umowy, może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w niniejszej umowie. Opcją jest dostawa asortymentu, o którym mowa w załączniku nr 1 do umowy w ilościach powiększonych o maksymalnie 50% dla poszczególnych pozycji asortymentowych – maksymalna wartość zamówienia (wraz z opcją).
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 – Erdafitinib
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 2 – Erdafitinib Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 – Niraparib
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 3 – Niraparib Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4 - Toripalimab
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 4 - Toripalimab Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5 – Tremelimumab, Acalabrutynib
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 5 – Tremelimumab, Acalabrutynib Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 – Pasireotidum
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 6 – Pasireotidum Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7 – Denosumab
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 7 – Denosumab Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 – Aprepitant
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 8 – Aprepitant Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9 – Peginterferon
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 9 – Peginterferon Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10 – Venetoclax
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 10 – Venetoclax Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11 – Eliglustat
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 11 – Eliglustat Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12 – Tebentafuspum
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 12 – Tebentafuspum Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13- Romosozumab
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 13- Romosozumab Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14 - Temozolomid
Description: Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 14 - Temozolomid Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: IZP.2411.189.2026.MM - Pakiet nr 14