631939-2026 - Competition
Sweden – Starches – Bageriprodukter samt ekologiskt vete- och rågmjöl
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Bageriprodukter samt ekologiskt vete- och rågmjöl
Description: Bageriprodukter samt ekologiskt vete- och rågmjöl
Internal identifier: Ks 607/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15623000 Starches
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Internal identifier: 1817069-0
Lot: LOT-0002
Title: Leverantörsprövning
Internal identifier: 1817070-1
Lot: LOT-0003
Title: Administrativa villkor
Internal identifier: 1817071-2
Lot: LOT-0004
Title: Generell del
Internal identifier: 1817072-3
Lot: LOT-0005
Title: Leverantörskvalificering
Internal identifier: 1817073-4
See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Ks 607/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15623000 Stärkelser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1817069-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1817070-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1817071-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1817072-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1817073-4