631975-2026 - Competition
Latvia – Construction supervision services – Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Dzīvokļa atjaunošana Klaipēdas ielā 59/63 - 39, Liepājā”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Dzīvokļa atjaunošana Klaipēdas ielā 59/63 - 39, Liepājā”
Description: Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Dzīvokļa atjaunošana Klaipēdas ielā 59/63 - 39, Liepājā”
Internal identifier: LVP 2026/118
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0000