2. Procedure
Procedure
Title: Projekteringsledare till Västlänken, projekt Haga, delprojekt Otterhällan
Description: Upphandling av resurs- eller kompetenskonsult Projekteringsledare till Västlänken, projekt Haga, delprojekt Otterhällan
Internal identifier: KOM-420979
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71311300 Infrastructure works consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Projekteringsledare till Västlänken, projekt Haga, delprojekt Otterhällan