See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA LEKÓW NA ROK 2027 CZ. II
Description: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy leków na rok 2027 zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ. Całe zamówienie na dostawę leków na 2027 r. obejmuje 45 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 15 pakietów (części).
Internal identifier: ZOZ.DZP.261.50.PN.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET NR 16 – TABLETKI, SYROPY
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET NR 17 - INIEKCJE ANTYB I INNE
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET NR 18 - PŁYNY DO IRYGACJI
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET NR 19 - PREPARATY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET NR 20 - SEVOFLURANUM
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET NR 21 - ŚRODKI NARKOTYCZNE I PSYCHOTROPOWE
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET NR 22 - PODTLENEK AZOTU
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET NR 23 – PREPARATY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Lot: LOT-0009
Title: PAKIET NR 24 - PREPARATY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Lot: LOT-0010
Title: PAKIET NR 25 – PREPARATY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Lot: LOT-0011
Title: PAKIET NR 26 - IMMUNOGLOBULINY
Lot: LOT-0012
Title: PAKIET NR 27 - ALTEPLASUM
Lot: LOT-0013
Title: PAKIET NR 28 - IMMUNOGLOBULINY
Lot: LOT-0014
Title: PAKIET NR 29 - GAZ ZNIECZULAJĄCY
Lot: LOT-0015
Title: PAKIET NR 30 - METHYLOPREDNISOLON, HEPARYNY