632053-2026 - Competition
Estonia – Computer equipment and supplies – Arvutite rentimine Tartu linna ametiasutustele ja ametiasutuste hallatavatele asutustele
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Arvutite rentimine Tartu linna ametiasutustele ja ametiasutuste hallatavatele asutustele
Description: Hankija ei jaga hanget osadeks kuna hankelepingu esemeks on funktsionaalselt koos toimivad või sama eesmärgi saavutamiseks vajalikud arvutid. Pakkumuse peab esitama riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustel. Hankelepingu objektiks on "Tehnilises kirjelduses" toodud tingimustele vastavate arvutite rentimine 48 (neljakümne kaheksaks) kuuks koos transportimis- ning garantiiteenusega. Hankeleping sõlmitakse ühe eduka pakkujaga. Pakkumuste hindamine toimub majanduslikult soodsaima pakkumuse alusel. Võrdsete hindamistulemuste korral eelistab hankija eduka valimisel pakkujat, kes esitas riigihangete registris pakkumuse kuupäevaliselt ja kella-ajaliselt esimesena. Hankijal on õigus pakkumused tagasi lükata vastavalt RHS § 115 ja § 116 sätetele. Kõik pakkumused on konfidentsiaalsed. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314536-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000