See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Integrale bouwteamaannemer voor renovatie, groot onderhoud en verduurzaming van Wageningen Marine Research vestiging IJmuiden
Description: Deze niet-openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één bouwteamovereenkomst met één aannemer, inzake de verdere voorbereidingswerkzaamheden binnen bouwteamverband (fase 1). Indien vervolgens overeenstemming wordt bereikt over het ontwerp, de prijs en de uitvoeringscondities dan is Opdrachtgever gerechtigd om Opdracht te verlenen voor de realisatiefase (fase 2) door het sluiten van een aannemingsovereenkomst.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45262700 Building alteration work, 71334000 Mechanical and electrical engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000