2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening 2027
Description: De gemeente Landgraaf (Opdrachtgever) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van de volledige arbodienstverlening. De opdracht omvat zowel het voldoen aan wettelijke verplichtingen als (optioneel) aanvullende diensten gericht op preventie, duurzame inzetbaarheid en verzuimreductie. De omvang van de opdracht bedraagt om en nabij 312 uur op jaarbasis. Dit komt neer op gemiddeld 6 uur per week waarvan we verwachten dat daarvan in elk geval 4 uur aan spreekuurtijd ingeruimd wordt. De overige tijd geeft onder meer ruimte voor aanwezigheid bij SMT’s of andere activiteiten.
Internal identifier: 2615
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van tenminste vier jaar met een uitloop naar zes jaar met een startdatum uiterlijk 1 januari 2027. De initiële contractduur bedraagt daarmee vier jaar met vervolgens een optionele verlenging van twee maal één jaar.