2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Description: CZĘŚĆ I 1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do: 1.1. Odbioru i przekazania do zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 powstałego po sortowaniu odpadów selektywnie zebranych o kodzie 15 01 06 z przeznaczeniem do produkcji paliwa alternatywnego. 1.2. Odbioru odpadów najpóźniej do 7 dni od chwili zgłoszenia telefonicznego przez przedstawiciela Zamawiającego. 2. Charakterystyka odpadu do odbioru: 2.1. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru w trakcie trwania zamówienia wynosi 500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie, że podana ilość jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający nie musi zrealizować zamówienia w pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Zamawiający ma prawo do realizacji zamówienia w ilości większej niż podana wielkość szacunkowa. 2.2 W/w odpad magazynowany jest przed transportem pod zadaszoną wiatą magazynową w sprasowanych belach owiniętych drutem stalowym o masie około 500 kg każda. 2.3. Szacunkowa ilość odpadów do jednorazowego transportu wynosi około od 22 do 24 Mg. 3.Wymagania organizacyjno – techniczne wobec Wykonawcy: 3.1. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania przez cały okres trwania umowy aktualnego/ych zezwolenia/ń i decyzji w zakresie transportu oraz zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12. 3.2. Wykonawca w czasie transportu odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów, zobowiązany jest do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu transportu odpadów, BHP, ppoż, organizacji ruchu i regulaminów obowiązujących na terenie odbiorcy odpadów. 3.3. Załadunek odpadów odbywać się będzie przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku od 7:00 – 13:00. 3.4. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy 3.5. Ważenie odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanych wagach Zamawiającego i odbiorcy odpadów. 3.6. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie obowiązki w szczególności przygotowanie odpadu do przewozu (odpowiednie zabezpieczenie ładunku), dostawę odpadów do miejsca przeznaczenia i opiekę nad ładunkiem w drodze, wyładunek odpadów. 3.7. Wykonawca musi przedłożyć Zamawiającemu otrzymany numer rejestrowy z bazy danych o opakowaniach i gospodarce odpadami tzw. BDO. 4. Warunki rozliczenia pomiędzy stronami za wykonaną usługę: 4.1. W rozliczeniu pomiędzy stronami stosowana będzie cena za przewiezioną i zagospodarowaną 1 Mg odpadu. 4.2. Rozliczenie nastąpi dopiero po potwierdzeniu tonażu przez Wykonawcę i Zamawiającego na kartach przekazania odpadu w systemie BDO. 4.3. Rozliczenie za przewiezione odpady odbywać się będzie w cyklu miesięcznym. 4.4. Termin płatności za wykonaną usługę 14 dni. 5. Ustalenia inne: 5.1. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty przez pośrednika w gospodarce odpadami . CZĘŚĆ II IV.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do: 1.1. Odbioru i przekazania do zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 powstałego po rozdrobnieniu odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z przeznaczeniem do produkcji paliwa alternatywnego. 1.2. Odbioru odpadów najpóźniej do 7 dni od chwili zgłoszenia telefonicznego przez przedstawiciela Zamawiającego. 2. Charakterystyka odpadów do odbioru: 2.1. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru w trakcie trwania zamówienia wynosi 900 Mg. Zamawiający zastrzega sobie, że podana ilość jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający nie musi zrealizować zamówienia w pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Zamawiający ma prawo do realizacji zamówienia w ilości większej niż podana wielkość szacunkowa. 2.3. Szacunkowa ilość odpadów do jednorazowego transportu wynosi około 17-20 Mg. 3.Wymagania organizacyjno – techniczne wobec Wykonawcy: 3.1. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania przez cały okres trwania umowy aktualnego/ych zezwolenia/n i decyzji w zakresie transportu oraz zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12. 3.2. Wykonawca w czasie transportu odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów zobowiązany jest do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu transportu odpadów, BHP, ppoż, organizacji ruchu i regulaminów obowiązujących na terenie odbiorcy odpadów. 3.3. Załadunek odpadów odbywać się będzie przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku od 7:00 – 13:00. 3.4. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 3.5. Ważenie odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanych wagach Zamawiającego i odbiorcy odpadów. 3.6. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie obowiązki w szczególności przygotowanie odpadu do przewozu (odpowiednie zabezpieczenie ładunku), dostawę odpadów do miejsca przeznaczenia i opiekę nad ładunkiem w drodze, wyładunek odpadów. 3.7. Wykonawca musi przedłożyć Zamawiającemu otrzymany numer rejestrowy z bazy danych o opakowaniach i gospodarce odpadami tzw. BDO. 4. Warunki rozliczenia pomiędzy stronami za wykonaną usługę: 4.1. W rozliczeniu pomiędzy stronami stosowana będzie cena za przewiezioną i zagospodarowaną 1 Mg odpadów. 4.2. Rozliczenie nastąpi dopiero po potwierdzeniu tonażu przez Wykonawcę i Zamawiającego na kartach przekazania odpadów w systemie BDO. 4.3. Rozliczenie za przewiezione odpady odbywać się będzie w cyklu miesięcznym. 4.4. Termin płatności za wykonaną usługę 14 dni. 5. Ustalenia inne: 5.1. Za
Internal identifier: SM/19/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90514000 Refuse recycling services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: CZĘŚĆ I 1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do: 1.1. Odbioru i przekazania do zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 powstałego po sortowaniu odpadów selektywnie zebranych o kodzie 15 01 06 z przeznaczeniem do produkcji paliwa alternatywnego. 1.2. Odbioru odpadów najpóźniej do 7 dni od chwili zgłoszenia telefonicznego przez przedstawiciela Zamawiającego. 2. Charakterystyka odpadu do odbioru: 2.1. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru w trakcie trwania zamówienia wynosi 500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie, że podana ilość jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający nie musi zrealizować zamówienia w pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Zamawiający ma prawo do realizacji zamówienia w ilości większej niż podana wielkość szacunkowa. 2.2 W/w odpad magazynowany jest przed transportem pod zadaszoną wiatą magazynową w sprasowanych belach owiniętych drutem stalowym o masie około 500 kg każda. 2.3. Szacunkowa ilość odpadów do jednorazowego transportu wynosi około od 22 do 24 Mg. 3.Wymagania organizacyjno – techniczne wobec Wykonawcy: 3.1. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania przez cały okres trwania umowy aktualnego/ych zezwolenia/ń i decyzji w zakresie transportu oraz zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12. 3.2. Wykonawca w czasie transportu odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów, zobowiązany jest do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu transportu odpadów, BHP, ppoż, organizacji ruchu i regulaminów obowiązujących na terenie odbiorcy odpadów. 3.3. Załadunek odpadów odbywać się będzie przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku od 7:00 – 13:00. 3.4. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy 3.5. Ważenie odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanych wagach Zamawiającego i odbiorcy odpadów. 3.6. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie obowiązki w szczególności przygotowanie odpadu do przewozu (odpowiednie zabezpieczenie ładunku), dostawę odpadów do miejsca przeznaczenia i opiekę nad ładunkiem w drodze, wyładunek odpadów. 3.7. Wykonawca musi przedłożyć Zamawiającemu otrzymany numer rejestrowy z bazy danych o opakowaniach i gospodarce odpadami tzw. BDO. 4. Warunki rozliczenia pomiędzy stronami za wykonaną usługę: 4.1. W rozliczeniu pomiędzy stronami stosowana będzie cena za przewiezioną i zagospodarowaną 1 Mg odpadu. 4.2. Rozliczenie nastąpi dopiero po potwierdzeniu tonażu przez Wykonawcę i Zamawiającego na kartach przekazania odpadu w systemie BDO. 4.3. Rozliczenie za przewiezione odpady odbywać się będzie w cyklu miesięcznym. 4.4. Termin płatności za wykonaną usługę 14 dni. 5. Ustalenia inne: 5.1. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty przez pośrednika w gospodarce odpadami .
Internal identifier: Lo-0001
Lot: LOT-0002
Description: CZĘŚĆ II IV.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do: 1.1. Odbioru i przekazania do zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 powstałego po rozdrobnieniu odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 z przeznaczeniem do produkcji paliwa alternatywnego. 1.2. Odbioru odpadów najpóźniej do 7 dni od chwili zgłoszenia telefonicznego przez przedstawiciela Zamawiającego. 2. Charakterystyka odpadów do odbioru: 2.1. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru w trakcie trwania zamówienia wynosi 900 Mg. Zamawiający zastrzega sobie, że podana ilość jest ilością szacunkową, obrazującą możliwą wielkość zakresu przedmiotu zamówienia i może być pomocna na etapie przygotowania oferty. Zamawiający nie musi zrealizować zamówienia w pełnej wysokości podanej ilości odpadów. Zamawiający ma prawo do realizacji zamówienia w ilości większej niż podana wielkość szacunkowa. 2.3. Szacunkowa ilość odpadów do jednorazowego transportu wynosi około 17-20 Mg. 3.Wymagania organizacyjno – techniczne wobec Wykonawcy: 3.1. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania przez cały okres trwania umowy aktualnego/ych zezwolenia/n i decyzji w zakresie transportu oraz zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12. 3.2. Wykonawca w czasie transportu odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów zobowiązany jest do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu transportu odpadów, BHP, ppoż, organizacji ruchu i regulaminów obowiązujących na terenie odbiorcy odpadów. 3.3. Załadunek odpadów odbywać się będzie przez Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku od 7:00 – 13:00. 3.4. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 3.5. Ważenie odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanych wagach Zamawiającego i odbiorcy odpadów. 3.6. Z chwilą wydania odpadów Wykonawcy, przechodzą na Wykonawcę wszelkie obowiązki w szczególności przygotowanie odpadu do przewozu (odpowiednie zabezpieczenie ładunku), dostawę odpadów do miejsca przeznaczenia i opiekę nad ładunkiem w drodze, wyładunek odpadów. 3.7. Wykonawca musi przedłożyć Zamawiającemu otrzymany numer rejestrowy z bazy danych o opakowaniach i gospodarce odpadami tzw. BDO. 4. Warunki rozliczenia pomiędzy stronami za wykonaną usługę: 4.1. W rozliczeniu pomiędzy stronami stosowana będzie cena za przewiezioną i zagospodarowaną 1 Mg odpadów. 4.2. Rozliczenie nastąpi dopiero po potwierdzeniu tonażu przez Wykonawcę i Zamawiającego na kartach przekazania odpadów w systemie BDO. 4.3. Rozliczenie za przewiezione odpady odbywać się będzie w cyklu miesięcznym. 4.4. Termin płatności za wykonaną usługę 14 dni. 5. Ustalenia inne: 5.1. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty przez pośrednika w gospodarce odpadami .
Internal identifier: LOT-0002