632239-2026 - Competition
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Dostawa żywności w roku 2027: mleko, przetwory mleczarskie, pieczywo, wyroby cukiernicze (4 zadania)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa żywności w roku 2027: mleko, przetwory mleczarskie, pieczywo, wyroby cukiernicze (4 zadania)
Description: Dostawa żywności w roku 2027: mleko, przetwory mleczarskie, pieczywo, wyroby cukiernicze (4 zadania)
Internal identifier: ŻYWN/647/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne 08.01.26, jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15511000 Milk, 15811000 Bread products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa żywności w roku 2027: mleko
Description: Dostawa żywności w roku 2027: mleko
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 15511000 Milk
Options:
Description of the options: do 200% zamówienia podstawowego
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa żywności w roku 2027: przetwory mleczarskie
Description: Dostawa żywności w roku 2027: przetwory mleczarskie
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa żywności w roku 2027: pieczywo
Description: Dostawa żywności w roku 2027: pieczywo
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 15811000 Bread products
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa żywności w roku 2027: wyroby cukiernicze
Description: Dostawa żywności w roku 2027: wyroby cukiernicze
Internal identifier: 4