2. Procedure
Procedure
Title: Gradnja stanovanjske soseske Novo Pobrežje, Maribor – Faza 1 in gradnja javne komunalne opreme za sosesko Novo Pobrežje
Description: Predmet naročila je izbira izvajalca za izgradnjo 182 stanovanjskih enot v šestih (6) večstanovanjskih objektih in skupno podzemno garažo na Novem Pobrežju v Mariboru s pripadajočo zunanjo, prometno ter krajinsko ureditvijo ter priključki na obstoječo komunalno, energetsko in prometno infrastrukturo in izvedbo javne komunalne opreme.
Internal identifier: JN-79396
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553838