See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni 2. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr II.1 - II.44 stanowiące załączniki do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 44 odrębne pakiety (części). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.1 do II.44 do niniejszej SWZ
Internal identifier: ZP271-N1/02/VII/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki – układ pokarmowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.1 do SWZ
Options:
Description of the options: Zgodnie z zapisami SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Leki - cukrzyca
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.2 do SWZ
Description of the options: Zgodnie z SWZ
Lot: LOT-0003
Title: Insuliny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.3 do SWZ
Lot: LOT-0004
Title: Witaminy i minerały
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.4 do SWZ
Lot: LOT-0005
Title: Leki - uklad sercowo - naczyniowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.5 do SWZ
Lot: LOT-0006
Title: Układ sercowo - naczyniowy cd.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.6 do SWZ
Lot: LOT-0007
Title: Leki - układ krwionośny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.7 do SWZ
Lot: LOT-0008
Title: Leki - dermatologia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.8 do SWZ
Lot: LOT-0009
Title: Leki - ginekologia (układ moczowo - płciowy)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.9 do SWZ
Lot: LOT-0010
Title: Leki urologia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.10 do SWZ
Lot: LOT-0011
Title: Hormony
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.11 do SWZ
Lot: LOT-0012
Title: Antybiotyki - Tetracykliny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.12 do SWZ
Lot: LOT-0013
Title: Antybiotyki Beta - Laktamowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.13 do SWZ
Lot: LOT-0014
Title: Antybiotyki Beta - Laktamowe cd.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.14 do SWZ
Lot: LOT-0015
Title: Antybiotyki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.15 do SWZ
Lot: LOT-0016
Title: Preparaty przeciwbakteryjne, przeciwirusowe i przeciwgrzybicze
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.16 do SWZ
Lot: LOT-0017
Title: Leki – przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, zwiotczające mięśnie, przeciw dnie
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.17 do SWZ
Description of the options: zgodnie z SWZ
Lot: LOT-0018
Title: Leki zwiotczajace mięśnie
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.18 do SWZ
Description of the options: zgodnie z swz
Lot: LOT-0019
Title: Leki znieczulające
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.19 do SWZ
Lot: LOT-0020
Title: Leki znieczulające cd
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.20 do SWZ
Lot: LOT-0021
Title: Leki przeciwbólowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.21 do SWZ
Lot: LOT-0022
Title: Preparaty przeciw drgawkowe , psycholeptyczne i inne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.22 do SWZ
Lot: LOT-0023
Title: Leki układ oddechowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.23 do SWZ
Lot: LOT-0024
Title: Inne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.24 do SWZ
Lot: LOT-0025
Title: Wkładki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.25 do SWZ
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0026
Title: Zywienie
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.26 do SWZ
Lot: LOT-0027
Title: Płyny do iniekcji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.27 do SWZ
Lot: LOT-0028
Title: Płyny infuzyjne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.28 do SWZ
Lot: LOT-0029
Title: Plastry
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.29 do SWZ
Lot: LOT-0030
Title: Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.30 do SWZ
Lot: LOT-0031
Title: Opatrunki specjalistyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.31 do SWZ
Description of the options: Zgodnie SWZ
Lot: LOT-0032
Title: Opatrunki chłonne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.32 do SWZ
Lot: LOT-0033
Title: Pieluchy jednorazowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.33 do SWZ
Lot: LOT-0034
Title: Produkty pielęgnacyjne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.34 do SWZ
Lot: LOT-0035
Title: Immunoglobuliny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.35 do SWZ
Lot: LOT-0036
Title: Płyny infuzyjne inne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.36 do SWZ
Lot: LOT-0037
Title: Kontrasty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.37 do SWZ
Lot: LOT-0038
Title: Immunoglobuliny cd
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.38 do SWZ
Lot: LOT-0039
Title: Kontrasty cd.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.39 do SWZ
Lot: LOT-0040
Title: Heparyna drobnocząsteczkowa
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.40 do SWZ
Lot: LOT-0041
Title: Inne kontrasty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.41 do SWZ
Lot: LOT-0042
Title: Leki znieczulające inne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.42 do SWZ
Lot: LOT-0043
Title: Opatrunki cd
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.43 do SWZ
Lot: LOT-0044
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.44 do SWZ