2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie i uruchomienie kompletnego rozwiązania klasy HCI (Infrastruktura hiperkonwergentna - ang. Hyperconverged Infrastructure) w postaci Appliance, wraz z niezbędnym oprogramowaniem, licencjami, subskrypcjami, wsparciem producenta, osprzętem, okablowaniem, dokumentacją oraz usługą migracji, 2) zapewnienie usługi serwisu gwarancyjnego i gwarancji dla dostarczonych urządzeń wchodzących w skład dostarczonego rozwiązania oraz Oprogramowania, świadczonej przez producenta lub autoryzowany serwis producenta przez okres 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w § 2 ust. 3, na zasadach określonych w § 5 Projektowanych postanowień umowy (PPU). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz w PPU, które stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZP/3/IX/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001