632407-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на софтуерни модули или единен софтуер за моделиране и симулация на ултразвукови вълни, тяхното разпространение в различни материали и взаимодействието им с дефекти, използвайки метода безразрушителен контрол за нуждите на лаборатория „Мониторинг, безразрушителен контрол, изследване и характеризиране на мехатронни системи” при Института по Механика“
Description: Предметът на обществената поръчка включва: 1.1 Доставка на лицензи за специализиран софтуер; 1.2 Тестване и въвеждане в експлоатация на софтуера; 1.3 Обучение на служители от персонала на Възложителя (до шест служителя посочени от последния) за работа със софтуера.
Internal identifier: 588075
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48461000 Analytical or scientific software package
5. Lot
Lot: LOT-0001