632553-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa drukarek 3D oraz skanerów 3D wraz z wymaganymi elementami wyposażeniowymi - FSZ - DZIAŁANIE NR 7 - UTWORZENIE JAROSŁAWSKIEGO CENTRUM NOWYCH TECHNOLOGII finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa
DescriptionDostawa drukarek 3D oraz skanerów 3D wraz z wymaganymi elementami wyposażeniowymi - FSZ - DZIAŁANIE NR 7 - UTWORZENIE JAROSŁAWSKIEGO CENTRUM NOWYCH TECHNOLOGII finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast - 7 części.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products, 38520000 Scanners
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa 9 drukarek 3D FDM/FFF - zestaw edukacyjny oraz 12 drukarek 3D FDM/FFF dla centrum szkoleń - zestaw szkoleniowo - serwisowy
DescriptionDrukarki 3D FDM/FFF — zestaw edukacyjny - ilość 9 szt. drukarek wraz z kamerami, akcesoriami, materiałami i kompletem serwisowym, Drukarki 3D FDM/FFF — zestaw edukacyjny - ilość 12 szt. drukarek wraz z kamerami, akcesoriami, materiałami, arkuszami roboczymi i zestawami konwersji wielonarzędziowej. Przeprowadzenie szkolenia operatorów z obsługi drukarek, bezpieczeństwa pracy, wymiany dysz, obsługi płyt/arkuszy roboczych, podstaw diagnostyki, czyszczenia dysz oraz przygotowania modeli w oprogramowaniu producenta w siedzibie zamawiającego. Szkolenie musi trwać minimum 2 dni robocze (16 godzin łącznie) dla maksymalnie 5 osób. Szkolenia zostaną zakończone certyfikatami potwierdzającymi nabycie umiejętności w zakresie wskazanym w programie szkolenia. Oraz należy dostarczyć materiały do druku. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products
Options
Description of the optionsWznowienia - nie dotyczy, opcje - nie dotyczy
LotLOT-0002
TitlePrzemysłowa drukarka 3D w technologii FDM/FFF klasy kompozytowej
DescriptionDostawa przemysłowej drukarki 3D w technologii FDM/FFF klasy kompozytowej. Szkolenie operatorów obsługi urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, trwające minimum 2 dni robocze, każdy po 8 godzin. Szkolenie zakończone wydaniem imiennych certyfikatów przez wykonawcę lub producenta dla 5 osób. Szkolenie musi obejmować m. in.: obsługę drukarki, przygotowanie modeli, przygotowanie plików do druku, konfigurację, kalibrację, wymianę materiałów, usuwanie typowych błędów, konserwację, bezpieczeństwo, oprogramowanie. Oraz należy dostarczyć materiały do druku. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
LotLOT-0003
TitleDostawa wielkogabarytowej przemysłowej drukarki 3D w technologii FDM/FFF oraz wielkogabarytowej stacji do mycia i chemicznego rozpuszczania podpór
DescriptionDostawa wielkogabarytowej przemysłowej drukarki 3D w technologii FDM/FFF oraz wielkogabarytowej stacji do mycia i chemicznego rozpuszczania podpór. Szkolenie operatorów obsługi urządzeń w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, trwające minimum 2 dni robocze, każdy po 8 godzin, zakończone wydaniem imiennych certyfikatów przez producenta lub wykonawcę – 5 osób. Szkolenie musi obejmować m. in.: obsługę drukarki, przygotowanie modeli, przygotowanie plików do druku, konfigurację, kalibrację, wymianę materiałów, usuwanie typowych błędów, konserwację, bezpieczeństwo, oprogramowanie. Oraz należy dostarczyć materiały do druku wraz ze środek chemiczny do rozpuszczania materiału podporowego w dostarczonej stacji myjącej Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
LotLOT-0004
TitleDostawa przemysłowej drukarki 3D w technologii FDM/FFF
DescriptionDostawa przemysłowej drukarki 3D w technologii FDM/FFF Szkolenie operatorów obsługi urządzeń trwające minimum 2 dni robocze, każdy po 8 godzin, zakończone wydaniem imiennych certyfikatów wystawionych przez wykonawcę lub producenta – 5 osób. Szkolenie musi obejmować m. in.: obsługę drukarki, przygotowanie modeli, przygotowanie plików do druku, konfigurację, kalibrację, wymianę materiałów, usuwanie typowych błędów, konserwację, bezpieczeństwo, oprogramowanie. Oraz należy dostarczyć materiały do druku. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
LotLOT-0005
TitleDostawa drukarki 3D w technologii nakładania żywic utwardzanych światłem UV do zastosowań medycznych (1 szt), drukarki 3D do wielkogabarytowego druku w technologii mSLA / SLA (szt.), dedykowanej automatycznej stacji do mycia wydruków — wielkogabarytowa (1 szt.), dedykowanej automatycznej stacji do utwardzania wydruków — wielkogabarytowa (1 szt.)
DescriptionDostawa drukarki 3D w technologii nakładania żywic utwardzanych światłem UV do zastosowań medycznych (1 szt), drukarki 3D do wielkogabarytowego druku w technologii mSLA / SLA (szt.), dedykowanej automatycznej stacji do mycia wydruków — wielkogabarytowa (1 szt.), dedykowanej automatycznej stacji do utwardzania wydruków — wielkogabarytowa (1 szt.) Przeprowadzenie szkolenia operatorów zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Należy dostarczyć materiały do druku oraz akcesoria i materiały opisane w opisie przedmiotu zamówienia. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
LotLOT-0006
TitleDostawa drukarek 3D w technologii SLS (Selective Laser Sintering) - 2 szt.
DescriptionDostawa drukarek 3D w technologii SLS (Selective Laser Sintering) - 2 szt. Szkolenie operatorów obsługi urządzeń trwające minimum 2 dni robocze, każdy po 8 godzin, zakończone wydaniem imiennych certyfikatów producenta lub wykonawcy – 5 osób. Szkolenie musi obejmować m. in.: obsługę drukarki, przygotowanie modeli, przygotowanie plików do druku, konfigurację, kalibrację, wymianę materiałów, usuwanie typowych błędów, konserwację, bezpieczeństwo, oprogramowanie Należy dostarczyć materiały do druku oraz akcesoria opisane w opisie przedmiotu zamówienia. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
LotLOT-0007
TitleDostawa mobilnego zestawu do skanowania 3D – ręczny skaner 3D z hybrydowym źródłem światła (2 szt.)
DescriptionDostawa mobilnego zestawu do skanowania 3D – ręczny skaner 3D z hybrydowym źródłem światła (2 szt.) Jednodniowy instruktaż obsługi skanera 3D (minimum 8 godzin) w siedzibie Zamawiającego, obejmujący: kalibrację urządzenia, obsługę wszystkich trybów skanowania (linie krzyżowe, równoległe, pojedyncza linia, podczerwień), akwizycję i obróbkę danych, eksport w wymaganych formatach – 5 osób z certyfikatami wykonawcy lub producenta. Więcej informacji zawiera opis przedmiotu zamówienia.
Main classification (cpv): 38520000 Scanners