2. Procedure
Procedure
Title: Unapređenje informacijski sustava HAPIH-a, Konto-E-ovrhe
Description: Predmet nabave je nabava usluge Unapređenja informacijskih sustava HAPIH-a: Unapređenje informacijskog sustava Konto sa modulom za e-ovrhe. Unapređenje informacijskog sustava Konto sa modulom za e-ovrhe nabavlja se za potrebe Službe za podršku poslovnih procesa Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu u skladu s Troškovnicima, projektnim zadatkom i cjelokupnom DoN, u kojima su naznačeni naziv, količina, te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Postupak se provodi s ciljem sklapanja ugovora s jednim gospodarskom subjektom. Trajanje ugovora je najduže 12 mjeseci, a sukladno ponuđenome roku izvršenja usluge u dokumentu Prilog IV Izjava o roku isporuke. Unutar trajanja ugovora, realizacija usluge odvija se u tri faze opisane u Projektnom zadatku, Prilog II. Odabrani ponuditelj obvezan je osigurati jamstvo za unapređeni dio sustava u trajanju od najmanje 12 mjeseci od dana potpisivanja Zapisnika o izvršenim uslugama. Jamstveni rok započinje teći danom potpisivanja Zapisnika o izvršenim uslugama i puštanja informacijskog sustava u redoviti produkcijski rad. Ispunjava se dokument Prilog III Izjava o jamstvenom roku. S obzirom da naručitelj nije vlasnik izvornog programskog koda za aplikacijski sustav odabrani ponuditelj mora osigurati sve pravne i tehničke pretpostavke (ovlaštenja, osposobljavanje i sl.) za korištenje izvornog koda i projektne dokumentacije te rad na navedenom aplikacijskom sustavu. (Prilog VI - Izjava o korištenju izvornog koda). Vlasnik izvornog koda: KONTO d.o.o. Zrinska 48 34000 Požega OIB: 59143170280 Količina predmeta nabave Određuje se točna količina usluga. Količina usluga predviđenih za razdoblje od 12 mjeseci navedena je u Troškovniku, Prilog I, koji je sastavni dio dokumentacije za nadmetanje.
Internal identifier: N-2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je nabava usluge Unapređenja informacijskih sustava HAPIH-a: Unapređenje informacijskog sustava Konto sa modulom za e-ovrhe. Ukupna procijenjena vrijednost nabave je 504.000,00 EUR bez PDV-a U ovome postupku procijenjena vrijednost nabave iznosi: 16.500,00 EUR bez PDV-a Unapređenje informacijskog sustava Konto sa modulom za e-ovrhe nabavlja se za potrebe Službe za podršku poslovnih procesa Hrvatske agencije za poljoprivredu i hranu u skladu s Troškovnicima, projektnim zadatkom i cjelokupnom DoN, u kojima su naznačeni naziv, količina, te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Postupak se provodi s ciljem sklapanja ugovora s jednim gospodarskom subjektom. Trajanje ugovora je najduže 12 mjeseci, a sukladno ponuđenome roku izvršenja usluge u dokumentu Prilog IV Izjava o roku isporuke. Unutar trajanja ugovora, realizacija usluge odvija se u tri faze opisane u Projektnom zadatku, Prilog II. Odabrani ponuditelj obvezan je osigurati jamstvo za unapređeni dio sustava u trajanju od najmanje 12 mjeseci od dana potpisivanja Zapisnika o izvršenim uslugama. Jamstveni rok započinje teći danom potpisivanja Zapisnika o izvršenim uslugama i puštanja informacijskog sustava u redoviti produkcijski rad. Ispunjava se dokument Prilog III Izjava o jamstvenom roku. S obzirom da naručitelj nije vlasnik izvornog programskog koda za aplikacijski sustav odabrani ponuditelj mora osigurati sve pravne i tehničke pretpostavke (ovlaštenja, osposobljavanje i sl.) za korištenje izvornog koda i projektne dokumentacije te rad na navedenom aplikacijskom sustavu. (Prilog VI - Izjava o korištenju izvornog koda). Vlasnik izvornog koda: KONTO d.o.o. Zrinska 48 34000 Požega OIB: 59143170280 Količina usluga predviđenih za razdoblje od 12 mjeseci navedena je u Troškovniku, Prilog I, koji je sastavni dio dokumentacije za nadmetanje.