2. Procedure
Procedure
Title: Accountantsdiensten gemeente Neder-Betuwe
Description: Gemeente Neder-Betuwe zoekt één onafhankelijke accountantsorganisatie voor de wettelijke controle van de gemeentelijke jaarrekening en daaraan verbonden accountantsdiensten. De opdracht omvat onder meer de jaarrekeningcontrole, natuurlijke adviesfunctie, rapportages aan organisatie, auditcomité en gemeenteraad en eventuele aanvullende adviesopdrachten. De samenwerking is gericht op een risicogerichte controle, tijdige en gespreide informatie-uitvraag gedurende het jaar en een professionele, transparante samenwerking. Nog te bepalen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
Additional classification (cpv): 79212500 Accounting review services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1