2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne), 30237000-9 (części, akcesoria i wyroby do komputerów). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania, ul. Armii Krajowej 101, 81-824 Sopot, pokój 318. 5. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 6. Rozwiązania równoważne: 1) W opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ), w pozycji 5 Tabeli 1 dotyczącej systemu operacyjnego Zamawiający wskazał usługi iCloud oraz FaceTime firmy Apple jako rozwiązania referencyjne, jednocześnie dopuszczając zaoferowanie rozwiązań równoważnych, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp. 2) Kryteria stosowane przez Zamawiającego w celu oceny równoważności zostały określone odpowiednio w pozycji 5 pkt 1 i 2 Tabeli 1 opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ). Za rozwiązanie równoważne Zamawiający uzna rozwiązanie, które spełnia wszystkie wymagania i zapewnia wszystkie funkcjonalności określone przez Zamawiającego dla danego rozwiązania równoważnego. 3) W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego względem usługi iCloud lub FaceTime firmy Apple Wykonawca zobowiązany jest: a) zaznaczyć odpowiednie pole lub pola w pkt 5 formularza ofertowego, stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, wskazując, której usługi dotyczy zaoferowane rozwiązanie równoważne; b) wskazać nazwę zaoferowanej usługi lub innego rozwiązania równoważnego oraz jego producenta lub dostawcę; c) przedstawić opis zaoferowanego rozwiązania oraz uzasadnienie jego równoważności; d) przedstawić informacje i dowody potwierdzające, że zaoferowane rozwiązanie spełnia wszystkie kryteria równoważności określone odpowiednio w pozycji 5 pkt 1 lub pkt 2 Tabeli 1 załącznika nr 6 do SWZ. 4) Informacje, uzasadnienie oraz dowody, o których mowa w pkt 3, Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą, w formularzu ofertowym lub w odrębnym dokumencie załączonym do oferty. Złożone informacje i dowody muszą umożliwiać Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację zaoferowanego rozwiązania oraz ocenę, czy spełnia ono wszystkie określone przez Zamawiającego kryteria równoważności. 5) Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania leży po stronie Wykonawcy i musi nastąpić najpóźniej wraz ze złożeniem oferty. Z treści oferty oraz dokumentów złożonych wraz z ofertą musi wynikać, jakie konkretne rozwiązanie równoważne zostało zaoferowane oraz że spełnia ono wymagania określone przez Zamawiającego. 6) Po upływie terminu składania ofert Wykonawca nie może zmienić zaoferowanego rozwiązania ani uzupełnić treści oferty w sposób prowadzący do zaoferowania innego rozwiązania lub do wykazania po raz pierwszy równoważności rozwiązania, której nie wykazano wraz z ofertą. 7) Brak zaznaczenia któregokolwiek z pól dotyczących rozwiązania równoważnego w pkt 5 formularza ofertowego (załącznik nr 1 do SWZ) oznacza, że Wykonawca nie oferuje rozwiązania równoważnego i oferuje rozwiązania wskazane przez Zamawiającego odpowiednio w pozycji 5 pkt 1 i 2 Tabeli 1 załącznika nr 6 do SWZ. 8) Zamawiający dokona oceny równoważności na podstawie treści oferty oraz informacji i dowodów złożonych wraz z ofertą. W przypadku gdy z treści oferty nie będzie wynikało, że zaoferowane rozwiązanie równoważne spełnia wszystkie wymagane kryteria równoważności, Zamawiający dokona oceny oferty zgodnie z przepisami Pzp dotyczącymi zgodności treści oferty z warunkami zamówienia.
Internal identifier: 5B10.291.1.81.2026.ER
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001